תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

למה כדאי לכם להצטרף עכשיו לתיק השקעות מנוהל?

מתכננים להשקיע בשוק ההון, אבל דוחים שוב ושוב את הקפיצה למים? יכול להיות שפחות מתאים לכם כרגע מסחר עצמאי בשוק ההון, שבו אתם נדרשים לקבל את כל ההחלטות. 6 סיבות מצוינות להשקיע עכשיו באמצעות תיק השקעות מנוהל ודיגיטלי

רוצים להצטרף למיטב מנג'ר? זה המקום להתחיל בו>>

השאיפה שהכסף שלנו יעבוד בשבילנו משותפת לרובנו, אם לא לכולנו. במציאות של ריבית אפסית בחסכונות ובפיקדונות בבנקים, ככל הנראה נעדיף ליהנות מיתרונות ההשקעה בשוק ההון. למרות זאת, רבים נרתעים מכניסה לבורסה ודוחים את המהלך פעם אחר פעם, כל אחד מסיבותיו.

השקעה בשוק ההון דרך תיק מנוהל מפנה לכם זמן ומשאירה את הדאגה לכסף שלכם בידי אנשי מקצוע, עם ניסיון רב שנים בכל מצבי השגרה והקיצון בשוק ההון

 

קראו עוד במגזין:

 

 

אנחנו לא צריכים לספר לכם שהחלטות שנדחות שוב ושוב, בדרך כלל פשוט לא קורות. לכן, אם אתם חוששים ממסחר עצמאי בבורסה, הרשו לנו להציע לכם פתרון מקצועי מעולה: הצטרפות לתיק השקעות מנוהל. מיטב מציע לכם את מיטב מנג'ר, תיק השקעות דיגיטלי המותאם אישית לכל משקיע ומנוהל בידי עובדים של החברה בעלי ניסיון רב בהשקעות. לפניכם 6 סיבות מצוינות להתחיל להשקיע במכשיר הפיננסי הזה דווקא עכשיו:

1. לקחים מתקופת הקורונה

א. ביטחון כלכלי: משבר הקורונה המחיש לנו איך השגרה יכולה להתהפך ברגע, וכמה חיוני שיעמוד לרשותנו סכום כסף משמעותי ונזיל שיאפשר לשמור על רמת החיים שלנו ועל יציבות כלכלית גם במשבר. אם לא דאגנו לכך עד היום, חבל להמשיך להתעכב. תיק השקעות מנוהל עשוי לספק פתרון  לאמור לעיל ומאפשר משיכה של הכסף, בעת הצורך, בתוך ימים ספורים.

ב. סדרי עדיפויות אישיים ומשפחתיים: תמיד תכננתם ללמוד לעומק את שוק ההון כדי להגיע לרווחה כלכלית ולמקסם את החסכונות שלכם, אבל אין לכם זמן, עניין וסבלנות להתעמק בזה? ייתכן מאוד שתקופת הקורונה חידדה אצלכם את סדרי העדיפויות והחשיבות של הקדשת זמן מרבי למה שחשוב לכם ומעניין אתכם. השקעה בשוק ההון דרך תיק מנוהל מפנה לכם זמן ומשאירה את הדאגה לכסף שלכם בידי אנשי מקצוע, עם ניסיון רב שנים בכל מצבי השגרה והקיצון בשוק ההון.

ג. חשיבות פיזור הסיכונים והניהול מקצועי: אי-הוודאות וההשלכות הכלכליות של תקופת הקורונה השפיעו גם על שוק ההון, וחלק ממניות מסקטור הטכנולוגיה הגיבו בעליות חדות ותשואות מופלאות לצד ירידות משמעותיות בחלק ממניות מסקטור הנדל"ן, התעופה והמלונאות. בתקופה כזו חשוב מתמיד להקפיד על פיזור השקעות רחב ולהיעזר בניהול של מומחים מקצועיים ומנוסים, שיודעים לקבל החלטות מושכלות בזמן אמת – שניים מהמאפיינים הבולטים של השקעה בתיק מנוהל.

ד. המעבר לדיגיטל: גם האנשים הפחות טכנולוגיים שבינינו התרגלו בשנה וחצי האחרונות להתבסס יותר ויותר על שירותי הדיגיטל ולהיפרד מנותני השירות הפרונטלי. נוצר כאן עיתוי מושלם להצטרפות מבלי לצאת מהבית לתיק השקעות דיגיטלי מנוהל, המותאם אישית לפרופיל של כל משקיע.

לחצו כאן ותנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

poll questionהאם אתם שוקלים להשקיע בבורסה?

2. רף הכניסה ירד

במשך שנים נדרשה בתיקי ההשקעות המנוהלים השקעה ראשונית של לפחות 250-300 אלף ש"ח, אלא שבעקבות התפתחויות שחלו בענף, כיום אפשר ליהנות משירות פרימיום אפילו בעשירית מסכום זה. במיטב מנג'ר, רף הכניסה עומד על 25 אלף ₪ בלבד.

3.הריבית אפסית

סביבת הריבית הכל כך נמוכה הפכה את הפקדונות ותוכניות החיסכון בבנקים ללא רלוונטיות, כך שאין טעם לשמור את הכסף הפנוי במוצרים הבנקאיים. במקביל, העלייה באינפלציה גורמת לשחיקה ריאלית של הפקדונות השקליים. כדי שהכסף שלכם יתחיל לעבוד, כדאי שהוא יושקע בשוק ההון. מבחינה זו, תיק מנוהל הוא אלטרנטיבה אידיאלית.

4. האלטרנטיבה של השקעה בנדל"ן יקרה

מי שרוצה לעקוף את הריבית האפסית נמנע מהפקדונות הבנקאיים ומחפש אלטרנטיבות השקעה. אחת מהן היא השקעה בנדל"ן ישראלי. אלא שמחירי הדירות ההולכים ומאמירים בישראל דורשים מהמשקיעים הון עצמי גדול במיוחד - חסם לא פשוט בפני משקיעים רבים. ההון העצמי הנדרש בנדל"ן יכול להגיע כיום לסכומים של  פי 40 מרף הכניסה לתיק השקעות מנוהל במנג'ר. יתרה מזאת, בקניית דירה ההון כולו מושקע בנכס אחד בלבד, ואילו בתיק השקעות מנוהל אפשר ליהנות מפיזור רחב של ניירות ערך וכך לצמצם משמעותית את הסיכון.

5. האלטרנטיבה של שוק הקריפטו תנודתית

הביטקוין, האת'ר ושאר המטבעות הדיגיטליים מתנהלים כמו רכבת הרים אימתנית שלא נרגעת לרגע. לכן, אם אתם חוששים ממסחר עצמאי בבורסה, סביר להניח שאתם גם לא בנויים לתנודתיות הקיצונית של שוק הקריפטו.

6. הריבית דריבית עושה את שלה

ככל שההשקעה נושאת תשואה גבוהה יותר, כך מתחזק כוחה של הריבית דריבית, כלומר: התשואה שמייצרים הרווחים שכבר נצברו מתחילת ההשקעה. במילים אחרות, כל יום שעובר ועדיין לא התחלתם להשקיע הוא יום מבוזבז שבו אתם מפסידים רווח פוטנציאלי על הכסף הפנוי שלכם.

השורה התחתונה ברורה: אם גם אתם תכננתם להיכנס לשוק ההון, אבל דחיתם שוב ושוב את הצעד הראשון, זה בדיוק הזמן להכיר את מיטב מנג'ר, תיק השקעות המנוהל באופן דיגיטלי לחלוטין וזמין עכשיו ברף כניסה נמוך במיוחד.

לפרטים והצטרפות על מיטב מנג'ר, לחצו כאן>>

*השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 11 חודשים

  אני נעזרת ברייזאפ, שזה כלי נהדר להתנהלות כלכלית. זה מאד עוזר להבין על מה אני מבזבזת כמה. "לעלות" על הוצאות שלא ידעתי שאני מוציאה עליהן, כמו עמלת כרטיס אשראי למשל. עוזר לי להבין איפה אני יכולה להוריד ואיפה לא. למשל- הוצאתי 800 שקל החודש על אוכל בחוץ? עדיף שאשתדל לבשל יותר בבית וכו'. ככה אני מצליחה לחסוך הרבה יותר ממה שחסכתי בעבר, יש שם גם המון טיפים וזה ממש נחמד... בקיצר 45 שקל בחודש שאני משלמת ששוים הרבההה יותר. אגב מי שרוצה לנסות יש הטבה של חבר מביא חבר- חודשיים ניסיון חינם
  https://riseup-friends.link/cmr?icrc=Jt1dkj92y ממליצה בחום!

 • לפני 2 שנים

  מינסיוני במצב של ניהול באמצעות קרנות נאמנות של המנהל, משלמים פעמיים: 1. דמי ניהול על התיק (שלא מגלים בכתבה) ו"דמי הוספה" לקרן הנאמנות (שמשתנה בהתאם לסוג הקרן שזה מופיע בתשקיף הקרן) שבסוף הולך למנהל(לאותו כיס) .

  • לפני 2 שנים

   שלום רז,
   במיטב דש ניהול תיקים אין דבר כזה "כפל דמי ניהול" אצל לקוח שרוכשים לו בתיק קרנות נאמנות, זאת מפני שאנו מקפידים לבחור קרנות בניהולנו (קרנות מבית מיטב דש שאנו בקיאים במבנה האחזקות שלהן ומתנהלות בסטנדרטים שלנו) ועל החלק שבתיק ההשקעות המוקצה לקרנות, לא חלים דמי הניהול של תיק ההשקעות עצמו. דמי הניהול שגובה מנהל התיק הוא רק בגין אותם רכיבים בתיק שאינם מושקעים בקרנות אלה.

 • לפני 2 שנים

  איך טוענים שאי אפשר לציין תשואה הרי יש לכם נסיון נגיד בשנה כמה אחוז עשיתם???

  • לפני 2 שנים

   שלום סוניה,
   במוצר מסוג תיק השקעות לא ניתן להציג תשואות מן העבר (הקרוב או הרחוק), שכן לכל לקוח נבנה באופן אוטומטי תמהיל השקעות שונה ולכן התשואות של לקוח אחד אינן רלוונטיות ללקוח אחר. כמו כן, גם אם בשנת 2021 נרשמו תשואות גבוהות אין זה מעיד על כך שבשנים הקרובות יירשמו תשואות באותם סדרי גודל, השוק גם יכול לרדת בשנה הקרובה ולכן אין שום יכולת לנבא תשואות עתיד על בסיס תשואות עבר.
   מוצר זה מבוסס על כך שהמשקיע נותן אמון באנשי מקצוע שימקסמו את התשואה עבורו בכל מצב שוק (כלומר גם אם השוק יירד, התיק שלו יירד פחות ממדדי הייחוס) ובהתאם לפרופיל ההשקעה שנקבע עבור הלקוח.

 • לפני 2 שנים

  לא כתבתם את הדבר החשוב ביותר : מה העלויות ?

  • לפני 2 שנים

   שלום משה,
   העלויות הן אינן הדבר החשוב ביותר בניהול השקעות, והרי ישנם מכשירי השקעה בעלויות אפסיות שמניבים רווחים זעומים, בעוד שקיימות קרנות השקעה שגובות דמי ניהול יקרים ביותר אך מניבות תשואות גבוהות. הרווח נטו מדמי ניהול הוא ככל הנראה מה שאתה מחפש להביא למקסימום.

   דמי הניהול במסגרת מיטב דש מנג'ר אינם נגבים כאחוז שנקבע מראש, הם דינמיים ותלויים בקרנות הנאמנות שהמודל הממוחשב יבחר לרכוש עבור הלקוח. ככל שהתיק ברמת סיכון גבוהה יותר, יירכשו קרנות נאמנות בסיכון יותר גבוה, שאלו קרנות שדמי הניהול בהן יכולים להגיע גם מעבר ל-2% בשנה מהיתרה הצבורה. זאת בעוד שבתיק סולידי יירכשו קרנות המתמחות באגרות חוב כאפיק השקעה מרכזי, ובהן דמי הניהול בחלק מהמקרים לא עוברים את ה-1% בשנה מהיתרה הצבורה.

 • לפני 2 שנים

  היי רציתי לדעת מה הצפי של תשואה שנתית?

  • לפני 2 שנים

   אביבה,
   אף אחד לא יתן לך צפי תשואה.
   כי אי הוודאות כל כך גדולה, עד שאי אפשר לדעת מה יהיה.

  • לפני 2 שנים

   שלום אביבה,
   התשואות שתושגנה בעתיד תלויות ברמת הסיכון שכל מצטרף יבחר לעצמו, וכמובן במגוון פרמטרים כלכליים ואחרים המשפיעים על רווחיות החברות שאגרות החוב והמניות שלהן נסחרות בשוק ההון. לכן אין אפשרות להעריך מה תהיה התשואה קדימה שתשיגי בתיק האישי שלך. בעוד שניהול הכספים בעצמך מפיל עליך את כל האחריות לחקור ולבדוק מהם הניירות שכדאי להשקיע בהם, תיק השקעות מנוהל עשוי לשפר את התשואה בצורה ניכרת הודות ואנשי מקצוע עומדים מאחוריו.

 • לפני 2 שנים

  הייתי מעוניין לדבר עם נציג כדי להתאים לי אפיק השקעה מתוך "סל המוצרים" שלכם

  • לפני 2 שנים

   צרו איתי קשר

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: למה כדאי לכם להצטרף עכשיו לתיק השקעות מנוהל?
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.