תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

כשהריבית על החסכונות שואפת לאפס: תיק השקעות מנוהל – טרנד לוהט ב-2021

בעולם שבו הריבית על החסכונות שואפת לאפס, יותר ויותר חוסכים רוצים להשקיע בשוק ההון בלי לקחת סיכונים מיותרים, כל הפרטים על הפתרון שמאפשר לכם לעשות זאת וצובר פופולריות בעקבות הקורונה

משבר הקורונה העצים אצל רבים מאיתנו את הדילמה: מצד אחד, יש לנו כסף ששוכב בבנק, מקבל ריבית ששואפת לאפס ועל פי כל ההערכות לא צפויה לעלות בעתיד הקרוב. מצד שני, למרות הרצון הגובר להגדיל את התשואה ולתת לכסף לעבוד בעבורנו בשוק ההון – משהו מונע מחלקנו לעשות זאת.

תיק השקעות דיגיטלי, עם רף כניסה בסכום של 25 אלף ₪ בלבד

בחלק מהמקרים, ה"משהו" הזה יכול להיות חוסר התמצאות בשוק ההון ובמכשיריו השונים (מניות, אופציות, אגרות חוב ועוד). לעיתים, זה יכול להיות חוסר רצון, זמן או סבלנות לעקוב אחר התמורות בשוק ההון. בשגרת החיים האינטנסיבית, לא כולם יכולים להקדיש זמן לבניית תיק השקעות ולמעקב שוטף אחר התנהלותו.

לחצו כאן ותנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

קראו עוד במגזין:

 

גם החשש מתנודתיות השווקים, במיוחד בתקופות משבר עולמיות, מרתיע רבים. אז נכון, כמו הרבה דברים בחיים, גם שוק ההון חווה עליות ומורדות, אך הבעיה האמיתית מתחילה בתגובה שלנו אליהן: משקיעים לא מנוסים שהחליטו להיכנס לשוק ההון, עלולים ליפול במלכודת הרגש וללכת בעקבות תחושות הבטן שלהם, במקום לנתח בצורה מושכלת את המצב. כתוצאה מכך גדל הסיכוי לקבל החלטות לא נכונות, שיגרמו למשקיעים לקנות במחיר גבוה כאשר ולמכור במחיר נמוך.

מה בכל זאת ניתן לעשות? כיצד ניתן להגדיל את פוטנציאל התשואה, ללא לקיחת סיכונים מיותרים? כאן נכנס לתמונה הטרנד הלוהט של עולם ההשקעות: תיק השקעות דיגיטלי מנוהל.

כבר לא לעשירים בלבד

במקום להסתכן במסחר עצמאי, שמחייב רמה גבוהה של תשומת לב, סבלנות וגם יידע בשוק ההון, אתם יכולים לפתוח תיק השקעות דיגיטלי, שמנוהל על ידי מומחי השקעות מנוסים שמבינים, חיים ונושמים את שוק ההון. הם ינהלו את כספי ההשקעה שלכם על סמך ניסיון רב שנים בכל מצבי הקיצון והשגרה של השוק, בשאיפה להשיג לכם תשואה מרבית.

מדוע הפתרון של תיקי השקעות מנוהלים צובר תאוצה דווקא עכשיו? מכיוון שעד לא מזמן, ניהול תיקי השקעות היה פתרון שפתוח רק בפני אנשים עמידים או משקיעים עם כיסים עמוקים. רף הכניסה עמד על סכום של כ- 200-300 אלף ₪. בשנים האחרונות התמונה החלה להשתנות בישראל, גם בין היתר לאור השקת מיטב דש מנג'ר: תיק השקעות דיגיטלי, עם רף כניסה בסכום של 25 אלף ₪ בלבד.

poll questionאיך אתם מעדיפים להשקיע בשוק ההון?

תנו למומחי ההשקעות להשקיע

למיטב דש מנג'ר יש שני יתרונות בולטים כתיק השקעות דיגיטלי: השקעה באמצעות קרנות נאמנות וניהול השקעות מקצועי.
קרנות הנאמנות מאפשרות למספר רב של משקיעים להשקיע יחד במסגרת הקרן באפיקי ההשקעה השונים, כאשר כל אחת מקרנות הנאמנות בתיק מושקעת בעשרות עד מאות נכסים. כך מתקבל למעשה האפקט של פיזור ההשקעה והקטנת התנודתיות של תיק ההשקעות גם אם סכום ההשקעה הוא בסך של כ- 25,000 ₪. קרנות הנאמנות נהנות מיתרונות נוספים כגון, דחיית מס עד למועד מימוש הקרן, השתתפות בהנפקות בשלב המוסדי, ניהול מקצועי ועוד.

היתרון הבולט השני הוא ניהול של תיק ההשקעות הדיגיטלי (מיטב דש מנג'ר) על ידי מנהלי השקעות מקצועיים, שנמצאים כל הזמן עם יד על הדופק ויכולים להגיב בצורה יזומה וחכמה בהתאם להתרחשויות בשוק ההון. מבחינתכם, זה אומר שאתם לא חייבים להבין בשוק ההון, כדי להשקיע בו וליהנות מיתרונותיו. כפי שלא חייבים להבין ברפואה כדי ללכת לרופא, כך לא חייבים להבין בהשקעות כדי להחזיק תיק השקעות דיגיטלי, המנוהל על ידי מומחי השקעות.

תיק השקעות דיגיטלי: יתרונות נוספים

חיסכון בעמלות – כאשר אתם משקיעים דרך מיטב דש מנג'ר, אתם לא משלמים עמלות על ניהול התיק. אתם גם לא משלמים עמלות שנגבות על קנייה או מכירה ישירה של ניירות ערך במסחר העצמאי בבורסה. העלות היחידה בתיק ההשקעות הדיגיטלי היא דמי הניהול הנגבים על ידי קרנות הנאמנות.

נזילות גבוהה – בשונה מתוכניות חיסכון בבנק שסגורות לפעמים לתקופות ממושכות, את כספי תיק ההשקעות הדיגיטלי ניתן למשוך מתי שרוצים, ללא קנסות וללא הגבלות. מרגע בקשת המשיכה, הכסף יועבר לחשבונכם תוך מספר ימי עסקים.

הכל בלחיצת כפתור – תיק ההשקעות דיגיטלי לחלוטין, החל משלב בניית פרופיל ההשקעה ועד ביצוע פעולות שוטפות כגון שינוי מדיניות ההשקעה או משיכת כספים. כמובן, ניתן לצפות בביצועי התיק המנוהל מכל מקום, מכל מכשיר, 24/7.

רוצים לקבל פרטים נוספים או להצטרף למיטב דש מנג'ר? זה המקום להתחיל בו>>

השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שנים

  מה התצואה השנתית להשקעה של 50,000 ₪

 • לפני 2 שנים

  באיזה חשבון נמצא הכסף? בחשבון של הלקוח או בחשבונכם?

 • לפני 2 שנים

  קרית ים שדרות ירושלים 23\31

 • לפני 2 שנים

  אנא חזרו אלי בקשר ללפרטים נוספים בנושא תיק השקעות דיגיטלי

 • לפני 2 שנים

  איך אפשר להיפגש לשמוע פרטים כיצד להשקיע ולקבל את התמורה בעד "האגרה" ?

 • לפני 2 שנים

  שנייה.
  תיק השקעות מנוהל זה לא למשקיעים כשירים בלבד?

  • לפני 2 שנים

   שלום אבי,
   תיק השקעות יכול להחזיק סוגים רבים של מכשירי השקעה. כולם יכולים לנהל כסף בשוק ההון במסגרת של תיק השקעות שמושקע בניירות ערך "רגילים" הנסחרים בבורסות בישראל ובעולם. הלקוחות הכשירים זכאים להשקיע גם במוצרי השקעה מתוחכמים שאינם פתוחים לציבור הרחב.

 • לפני 2 שנים

  האם משלמים מס שפודים את הכסף

  • לפני 2 שנים

   שלום מרקו,
   בעת מכירת ניירות ערך משלמים מס על רווחי הון, בהתאם לגובה המס בו מחויב הנייר. במקרה של מיטב דש מנג'ר ההשקעה היא בקרנות נאמנות ובעת מכירת קרן על ידי מנהל התיק (או ביוזמת הלקוח בעת סגירת התיק) ינוכה 25% מס על רווחי ההון הריאליים.

 • לפני 2 שנים

  נישמע טוב. האם כך באמת?
  חיזרו אלי

 • לפני 2 שנים

  מבקשת לחזור אלי ואל בעלי בנושא

  • לפני 2 שנים

   חחח, תחזרו אלי, בטח כבר חוזרים.

 • לפני 2 שנים

  פתחתי חשבון, תודה!

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: כשהריבית על החסכונות שואפת לאפס: תיק השקעות מנוהל – טרנד לוהט ב-2021
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.