תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

גם לכם אין מושג כמה כסף תקבלו בפנסיה?

12/09/2019

ישראלים רבים מזניחים את המעקב אחר הנעשה בחסכונות הפנסיוניים שלהם. חבל, כי דו"ח פשוט אחד וסיוע ממקצועני הפנסיה של מיטב דש היו יכולים כנראה לחסוך הרבה כסף

מפתיע ככל שזה יישמע, לישראלים רבים, אפילו רבים מאוד, אין מושג כמה כסף הם יקבלו כקצבת פנסיה, לאחר הגיעם לגיל הפרישה מעבודה. זה די מדהים, בעיקר אם נזכרים שגיל הפרישה מעבודה בישראל בהתאם למוסד לביטוח לאומי עומד כיום על 62 לנשים ו-67 לגברים, בעוד שתוחלת החיים מצויה בעלייה מתמדת.

שנות העבודה שלנו מאופיינות בדר"כ בשינויים תכופים. אנחנו מחליפים מקומות עבודה, מתקדמים ומקבלים העלאות, מתחתנים, מולידים ילדים ועוד. כל אחד מהשינויים הללו עשוי להשפיע על החסכונות הפנסיוניים שלנו

מוזר לחשוב שישנם אנשים שיחיו יותר מ-20 שנים מעבר לגיל הפנסיה, ועדיין לא מתעניינים מספיק בשאלה כמה כסף יוקצב להם מדי חודש. בהנחה שאתם לא דוגלים בהדחקה כזו, מומלץ שתתחילו לברר כבר היום או מחר כמה חסכונות פנסיוניים יש לכם, איפה הם נמצאים וכמה כסף צבור בכל אחד מהם. רק כך תוכלו לדעת האם תחסכו מספיק לקיום רמת החיים הרצויה לכם לאחר גיל הפרישה.

רוצים לבצע מסלקה פנסיונית? לחצו כאן >>

דו"ח מיוחד

שנות העבודה שלנו (כן, זה לא אמור להימשך לנצח) מאופיינות בדרך כלל בשינויים ובמעברים תכופים. אנחנו מחליפים מקומות עבודה, מתקדמים ומקבלים העלאות, מתחתנים, מולידים ילדים, לפעמים גם מתגרשים, קונים ומוכרים דירות. כל אחד מהשינויים הללו עשוי להשפיע על החסכונות הפנסיוניים שלנו, עד כדי כך שלפעמים אין לנו כבר מושג מהי התמונה השלמה שלנו בתחום זה.

בדיוק לשם כך באה אל עולמנו המסלקה הפנסיונית - שירות דיגיטלי המספק לכל אזרח במדינת ישראל דו"ח מיוחד על החסכונות הפנסיוניים שלו, בעלות נמוכה יחסית, בכל הגופים הפעילים בשוק. המידע מופק לבקשת החוסך, בין אם ישירות על ידו ובין אם בכפוף לבקשת נציג מטעמו, שקיבל ייפוי כוח.

דו"ח המסלקה אשר מבוסס על מידע שמוזרם מיותר מ-100 גופים המנהלים חסכונות פנסיוניים כגון חברות ביטוח ובתי השקעות, נועד להציג בפניכם תמונה פנסיונית מלאה. מהן היתרות בכל תכניות הגמל, הפנסיה, ביטוחי המנהלים וקרנות ההשתלמות. הדו"ח מפרט את תעריפי התוכניות, כמו גם את תעריפי הכיסויים הביטוחים ואף מספק תחזית לגובה קצבת הזקנה שלכם.

למה ייפוי כוח? כי דו"חות המסלקה עשויים להיות מסובכים להבנה – ובעיקר להסקת מסקנות. גם אם מבינים מה נאמר בדו"ח, לרוב האנשים אין ידע מספיק מקצועי כדי לדעת מה לעשות לשיפור המצב? איזה חיסכון כדאי לסגור? איזה להעביר? – ולאן להעביר? איך ומתי?

קראו עוד במגזין:

 

 

התמונה המלאה

אם עדיין לא עשיתם שימוש בפלטפורמת המסלקה הפנסיונית ובדקתם מה מצבכם, זה הזמן לעשות זאת. אנחנו במיטב דש מציעים שירות זה ללא עלות וללא מחויבות. כל שאתם צריכים לעשות זה להשאיר פרטים ונציג מקצועי מטעמנו ישוחח אתכם ויסביר לכם את התהליך הפשוט שבמסגרתו נפנה בשמכם למסלקה הפנסיונית ונציג לכם דו"ח ברור ומסודר של כל החסכונות הפנסיוניים שלכם, לצד המלצות לשיפור.

אם תחליטו שאתם מעוניינים, יתרחשו השלבים הבאים:

 1. נשלח אליכם טופס דיגיטלי למתן ייפוי כוח להפקת דו"ח פנסיוני מהמסלקה.
 2. תחתמו על הטופס – ותחזירו אלינו.
 3. נוודא כי הנתונים שמסרתם מדויקים.
 4. נגיש בשמכם בקשה להפקת דו"ח מסלקה מהמסלקה הפנסיונית.
 5. נקבל את הדו"ח, נעיין בו ונבחן את תמונת המצב הפנסיונית שלכם.
 6. התנאים הקיימים טובים לכם, להערכתנו? נשלח את הדו"ח לעיונכם, במייל או בפקס, עד שלושה ימי עסקים מיום קבלתו.
 7. יש ביכולתנו לשפר את ההצעה שקיבלתם? נציע לכם לבוא לפגישה או לשוחח בטלפון עם אחד מהנציגים המקצועיים שלנו ונציג בפניכם את ההצעה (לשיקולכם, וללא התחייבות).

 

האמור אינו מהווה ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני ו/או תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. 

רוצים לבצע מסלקה פנסיונית?
הנני מודע לכך כי המידע שנמסר על-ידי ישמר במאגרי המידע של קבוצת מיטב דש ו/או מי מטעמה (להלן: "הקבוצה"). הנני מאשר למסור את המידע לחברות הקבוצה, בין היתר, לצורכי שיווק ופרסום של מוצרים ושירותים פיננסיים מטעם הקבוצה, בדרך של שירותי דיוור ישיר ובכל אמצעי אלקטרוני אחר. ניתן לחזור מהסכמה זו בכל עת בטלפון 3366*.
אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 4 שנים

  איך אני יכול לקבל הערכה משפחתית, כמה כסף אני והאישה נקבל כשנצא לפנסיה שלנו מחברת חשמל ומזכירה?

 • לפני 4 שנים

  היום הפנסיה היא קצבתית חמוד. זה אומר שאתה לא יכול לקחת את כולה ולעשות מה שבא לך כמו לקנות בית. אתה מקבל משכורת וחי ממנה

 • לפני 4 שנים

  לא מאמין לשום יועץ אני שעזבתי מקום עבודה פדיתי את הפנסיה ומהם זה עזר לי לקנות דירה בלי משכנתא אני חושב שבנגוד לכל היועצים עשיתי מעשה כלכלי נבון שהגיע לפנסיה אני "אצטרף"לכל הבכיינים שהיא אפשר לחיות מהפנסיה לי אין פנסיה אולם יש לי דירה משלי וזה הבטחון שלי

 • לפני 4 שנים

  עשיתי לפני שנה חישוב וסדר עם סוכן ביטוח ומאז אני הרבה יותר רגוע

 • לפני 4 שנים

  הפתעה. לא תקבלו מספיק וחלק מהותי מזה, זה בגלל תשואות לא גבוהות כמו שהיו בעבר

 • לפני 4 שנים

  כמה שנקבל זה כנראה לא יספיק

רוצים לבצע מסלקה פנסיונית?
הנני מודע לכך כי המידע שנמסר על-ידי ישמר במאגרי המידע של קבוצת מיטב דש ו/או מי מטעמה (להלן: "הקבוצה"). הנני מאשר למסור את המידע לחברות הקבוצה, בין היתר, לצורכי שיווק ופרסום של מוצרים ושירותים פיננסיים מטעם הקבוצה, בדרך של שירותי דיוור ישיר ובכל אמצעי אלקטרוני אחר. ניתן לחזור מהסכמה זו בכל עת בטלפון 3366*.
אתם קוראים: גם לכם אין מושג כמה כסף תקבלו בפנסיה?
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.