תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

3 טיפים לחיסכון בעלויות הרכב

21/06/2018

כשעלויות אחזקת הרכב מצטברות לאלפי שקלים בשנה, חייבים לחפש דרכים לחסוך כסף * ומומלץ להצטייד בביטוח רכב דיגיטלי 24/7

כל מי שמחזיק רכב שאינו צמוד ממקום העבודה, יודע שעלויות האחזקה עלולות להצטבר לאלפי שקלים בשנה. אז מה עושים? משלמים - השאלה רק כמה. להלן שלושה טיפים להפחתת עלויות אחזקת הרכב

הקפידו על נהיגה רגועה: מחקרים הוכיחו כי זו חוסכת עד כ-38% בצריכת הדלק לעומת נהיגה פרועה (הכוללת האצות מרובות, עצירות פתאומיות, סיבובים במהירות גבוהה ועוד)

1. הקפידו על טיפולים במועד

טיפולים תקופתיים לרכב עלולים להיות יקרים, אולם יש שני דברים שמומלץ להימנע מהם: דחיית הטיפול ורכישת חלפים זולים ולא איכותיים. טיפולים חייבים להתבצע בזמן, תוך שימוש בחלפים מאיכות טובה. בשורה התחתונה, זו דרך מובהקת לחסוך בהוצאות הרכב.

ומה בנוגע לטיפולים לא צפויים? גם כאן עדיף למצוא מוסך טוב, או להצטייד בביטוח יעיל ושירותי, כפי שנפרט בהמשך.

2. חסכו דלק

אנשים נוטים לזלזל בעניין זה, אבל הוא יכול להצטבר לחיסכון של אלפי שקלים בשנה. ראשית, חפשו דרך האינטרנט והאפליקציות השונות תחנות דלק מוזלות והקפידו להשתמש בעמדות השירות העצמי.

מעבר לכך, הקפידו על נהיגה רגועה: מחקרים הוכיחו כי זו חוסכת עד כ-38% בצריכת הדלק לעומת נהיגה פרועה (הכוללת האצות מרובות, עצירות פתאומיות, סיבובים במהירות גבוהה ועוד).

נסו להימנע מנסיעות קצרות. רוב המכוניות מגיעות בהדרגה לרמת ניצול מיטבית של הדלק ולכן וצורכות יותר דלק בשלבים הראשונים של הנסיעה. מכאן, שאם יש לכם נסיעה עירונית קצרה למרחק שאתם יכולים ללכת אותו, לנסוע על אופניים, או להשתמש בתחבורה ציבורית - אנו בהחלט ממליצים על כך, (וכמובן לא רק משיקולים של חיסכון בדלק).

3. הצטיידו בביטוח דיגיטלי

הביטוח נחשב לאחת ההוצאות העיקריות בחישוב עלויות אחזקת הרכב. מעבר לשאלת המחיר, מומלץ לשים דגש גם על איכות השירות והזמינות בכל עת 24/7. להיתקע עם ביטוח וללא שירות זמין זה מצב לא נעים, שעולה זמן, כסף וכמובן שלוות נפש. לא שווה את זה.

כאן בדיוק נכנס לתמונה GO, ביטוח רכב דיגיטלי מבית הכשרה חברה לביטוח בע"מ.

ביטוח GO מושתת על פלטפורמה דיגיטלית המאפשרת למבוטח להפיק באופן עצמאי לחלוטין פוליסת ביטוח בתוך שתי דקות בלבד, בנוסף, מסלול זה מעניק למבוטחיו מענה דיגיטלי מהיר גם בעת הצורך בשירות לקוחות במקרה של תקלה ו/או תאונה ובמקרה של תביעות. כל זאת, במחירים אטרקטיביים במיוחד.

אני רוצה לקבל הצעה לביטוח >>

קראו עוד במגזין:

 

איך זה עובד בשטח?

במקרה של אירוע ביטוחי, אתם כמבוטחים בGO מבית הכשרה ביטוח מקבלים שירות מלא בכל שלב, מבלי שתידרשו כלל לבוא למוסך או לדבר עם שמאי. בעתיד הקרוב מאוד, מבוטחי GO  גם יוכלו לדווח ולהתעדכן אונליין בנוגע לכל שלב ושלב בטיפול רכבם או תביעתם.

אם אתם מבוטחי GO ונתקלתם באירוע ביטוחי, אתם מוזמנים לדווח טלפונית למוקד השירות הפעיל 24/7, (ובעתיד הקרוב תוכלו גם לדווח דרך האפליקציה על מה שקרה - תאונה, רכב תקול, רכב תקוע וכו') ובכך מסתיים תפקידכם. מוקד GO ידאג לכל הסידורים: הזמנת גרר, הגעה עם רכב חלופי למקום האירוע, העברת הרכב למוסך והכל תוך עדכונכם בזמן אמת.

כל שנדרש ממבוטחי GO הוא לדווח על התאונה טלפונית (ובעתיד דרך האפליקציה) והמוקד יפנה לשירות VIP באחד ממוסכי GO. אם נדרש גם שירותי רכב חלופי בשל תאונה או תקלה, נציג GO יגיע אל המבוטח, ייקח את הרכב לטיפול ויספק במקום, רכב חלופי.

כעת, ביטוח GO מבית הכשרה חברה לביטוח מציע ללקוחות מיטב דש  את תנאי הביטוח המעולים של GO, יחד עם הטבה ייחודית - השתתפות עצמית מופחתת בסך של 500 ₪ בלבד, במקום 800 ₪.

לבדיקת עלות הביטוח -  לחצו כאן >>  

המידע המוצג אינו מהווה תחליף לייעוץ מקצועי. בכפוף לתנאי הפוליסה ולהנחיית החיתום של החברה.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
    רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
    אתם קוראים: 3 טיפים לחיסכון בעלויות הרכב
    Website by:

    © 2017 מיטב דש בע”מ
    אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.