תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

כשהדוד מוריש לכם 50,000 ₪

עולם תיקי ההשקעות, שהיה זמין בעבר לאנשים אמידים בלבד, נפתח לאחרונה לקהל הרחב באמצעות כלי פיננסי מהפכני ורב יתרונות – מיטב דש מנג'ר. יש לכם 25 אלף ₪ פנויים ומעלה? כך תוכלו להשקיע במגרש של הגדולים, בתנאים של הגדולים

דמיינו זוג צעיר: בסוף שנות העשרים לחייהם, עדיין בלי ילדים, אבל עם דירה שקנו במשכנתא בגבעתיים. היא אשת פרסום, הוא עובד בהיי-טק. לא, הם לא עשירים, עוד לא, אבל גם לא חסר להם כלום.

לזוג הצעיר זה הרגיש כמו זכייה באחד הפרסים בלוטו. כשהם כבר החלו לתכנן טיול מושקע, האישה עצרה הכל ואמרה לבעלה: "אם אנחנו לא באמת צריכים את הכסף, כדאי שנבדוק איך להשקיע אותו"

קרוב שלה נפטר לפני קצת יותר מחודש, בשיבה טובה. הם הכירו אותו כאדם חביב, לפעמים גם מצחיק, אבל לא שמרו אתו על קשר מיוחד במהלך השנים. מדי פעם נפגשו באירוע משפחתי, שמחו, צחקו מבדיחה או שתיים, אבל לא עשו דבר כדי ליזום מפגשים נוספים.

לכן, הופתעו לדעת לאחר מותו של הדוד כי הוא החליט להוריש להם 50 אלף שקל. המחשבה הראשונה שעברה בראשיהם כמעט בו-בזמן הייתה: מה? למה דווקא לנו? הדוד דווקא הסביר, בצוואה. הוא כתב שחיבב אותם כזוג מהרגע הראשון, הדגיש שברור לו שזה לא הרבה כסף, אך הוסיף שהוא מקווה שימצאו דרך ליהנות ממנו ואולי להשקיע אותו.

אני רוצה לפתוח תיק השקעות דיגיטלי>>

לזוג הצעיר זה הרגיש בהתחלה כמו זכייה באחד הפרסים בלוטו. כשהם כבר החלו לתכנן טיול מושקע בארצות הברית, האישה עצרה הכל ואמרה לבעלה: "אם אנחנו לא באמת צריכים את הכסף, כדאי שנבדוק איך להשקיע אותו".

הבעל החל מיד בבדיקות. תחילה נפסלה האפשרות של פתיחת תכנית חיסכון בבנקים. שניהם רצו לשמור על נזילות הכסף, כלומר שיוכלו למשוך מתי שירצו. שניהם גם רצו, שלא לומר התעקשו, שהכסף "יעבוד" בשבילם, כלומר יהיה בעל פוטנציאל לייצר תשואה נאה, ולא ירבוץ בבנק בתשואה כמעט אפסית.

עד מהרה גילה הזוג הצעיר אמת פשוטה: 50 אלף שקל הם סכום מבלבל, מעצם היותו סכום ביניים. לא סכום קטן שאפשר להכניס לארנק ולהמשיך הלאה, אבל גם לא סכום שמספיק להשקעה בנדל"ן. אז מה כן?

קראו עוד במגזין:

 

 

אם היו שואלים אותנו, במיטב דש, היינו מספרים להם על כלי פיננסי שמתאים בדיוק עבורם. מיטב דש מנג'ר - תיק השקעות מנוהל, עם רף כניסה של 25 אלף שקל בלבד והשקעה בקרנות נאמנות. מיטב דש מנג'ר מתאים במיוחד לאנשים שאינם מקצוענים בשוק ההון, אך חסכו סכום לא גדול ומחפשים דרך להשקיע אותו. מבחינתם, למנג'ר יש יתרונות חשובים רבים:

 • ניהול מקצועי – כפול!: כשאתם מצטרפים למנג'ר, אתם נהנים למעשה מניהול כפול: פעם אחת של כל אחד ממנהלי הקרנות מצוות ההשקעות של חברת הקרנות במיטב דש ופעם נוספת של מנהלי ההשקעות בחברת ניהול התיקים, שאמונים על ניהול ההשקעות במנג'ר, ומבצעים מעקב שוטף אחר הקרנות המתאימות ביותר לתיק ההשקעות שלכם בהתאם לצרכיכם והעדפות הסיכון שלכם.
 • התאמה אישית: כלקוחות מיטב דש מנג'ר תוכלו לקבוע, כבר בתחילת הדרך, את אופי תיק ההשקעות שלכם, שייגזר מרמת הסיכון-סיכוי המועדפת עליכם. לאחר שתמלאו שאלון מפורט על העדפותיכם, נתפור לכם תיק השקעות בהתאמה אישית. ניתן, כמובן, לשנות את רמת הסיכון גם בהמשך הדרך.
 • חיסכון בעלויות: וכך, בעוד שאתם נהנים ממקצועיותם של מנהל התיקים ומנהל הקרן, אתם משלמים דמי ניהול רק על ניהול הקרנות.. חשוב להדגיש, כי עמלות הקניה והמכירה על הפעילות בניירות הערך בתוך הקרנות חלות על מנהל הקרן ולא עליכם.

 

 

 • לא לעשירים בלבד: פעם – כלומר, ממש לא מזמן - רף הכניסה לתיקי השקעות מנוהלים עמד בישראל על 250-300 אלף שקל, מה שסגר את התחום בפני רבים. אבל לא עוד! עם רף כניסה של 25 אלף שקל בלבד, רבים יכולים להצטרף למיטב דש מנג'ר ולהשקיע באותם התנאים שמהם נהנים המשקיעים הגדולים.
 • רשת ביטחון: כמעט כל קרן נאמנות מושקעת בעשרות עד מאות ניירות ערך שונים. לכן, תיק השקעות המבוסס כולו על השקעה בקרנות נהנה מפיזור רחב של ההשקעות, אשר מעניק רשת ביטחון ומפחית סיכונים.
 • נזילות מלאה: במיטב דש מנג'ר אתם נהנים מנזילות מלאה של כספכם. רוצים למשוך? העבירו בקשה והכסף יהיה אצלכם בחשבון הבנק עד 7 ימי עסקים.
 • יתרונות מיסוי: בניהול תיק השקעות במיטב דש מנג'ר אירוע מס מתקיים רק עם מימוש קרן הנאמנות עצמה. בכך למעשה נהנה המשקיע מדחיית תשלום מס רווחי הון עד ליום שבו נמכרת הקרן. הדחייה הזו עשויה להימשך חודשים ואף שנים.
 • דיגיטליות מלאה ושקיפות: ההצטרפות הדיגיטלית למיטב דש מנג'ר תחסוך לכם את הצורך להגיע פיזית למשרדינו. לאחר שתצטרפו, תהיו נגישים לעדכון מלא על תיק ההשקעות 24/7. קל, פשוט ונוח.

לפרטים נוספים והצטרפות למיטב דש מנג'ר לחצו >>

השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 4 שנים

  אין כמו דודים :)
  אם הייתם יודעים מה היה אצל הדודה והדוד

 • לפני 5 שנים

  מחפש דוד. תגובות בפרטי

 • לפני 5 שנים

  אני קיבלתי כ 130 אלף שקל מהסבתא ומעוניין לקבל הצעה

 • לפני 5 שנים

  מהדוד לי לא יצאו אפילו 50 שקל חחח

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: כשהדוד מוריש לכם 50,000 ₪
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.