תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

ממש לא גדול עליכם: כך תפתחו תיק השקעות דיגיטלי

07/06/2020

במיטב דש מנג'ר - תיק ההשקעות הדיגיטלי, אתם מקבלים ניהול השקעות מקצועי עם כל היתרונות של בית השקעות גדול, יציב ומוביל. והכל, ברף כניסה של 25 אלף ₪ בלבד. למה זה משתלם במיוחד עכשיו ומה מוביל עוד ועוד ישראלים לפתוח תיק דיגיטלי

משבר הקורונה חיזק אצל רבים את ההכרה עד כמה חשוב ליצור כיסים של חיסכון וביטחון כלכלי, שיוכלו להגן עלינו ועל משפחתנו גם במצבי קיצון. רבים מאיתנו הבינו שהם לא יכולים להרשות לעצמם להמשיך להתנהל בלי חיסכון משמעותי ונזיל, במסגרתו הכסף עובד בשבילנו ולא נשחק בתשואות זניחות בפיקדונות הבנקים.

חושבים שאין לכם סכום כסף מספיק גדול לפתוח תיק השקעות דיגיטלי? תיקי השקעות מנוהלים, נחשבים למוצר פרימיום, עם רף כניסה של 300 אלף ₪  לפחות. במיטב דש מנג'ר לעומת זאת, נדרשים רק 25 אלף ש"ח

התובנה הזו התבטאה בשאיפה לייצר חיסכון משפחתי, אלא שלא כולם העזו לממש את רצונם. למה לא? פעמים רבות בגלל חששות: "אנחנו לא מבינים מספיק בשוק ההון",  "אין לנו מאות אלפי שקלים לפתיחת תיק", "אין לנו זמן ואנרגיות להתעסק עם זה", "איך נדע מה לקנות ומתי?".

מה זה תיק השקעות דיגיטלי

תיק השקעות דיגיטלי הוא אפיק השקעה בשוק ההון, המנוהל בידי מנהלי השקעות בחברת ניהול תיקים. אופי ההשקעה ורמת הסיכון בתיק מותאמים לצרכיו ומטרותיו של כל משקיע. רף ההשקעה המינימלי בתיק ההשקעות הדיגיטלי משתנה בין חברות ניהול התיקים השונות. גורמים נוספים שכדאי להביא בחשבון בבחירת חברת ניהול התיקים הם יציבות החברה, המיומנות והוותק של מנהלי ההשקעות, עלויות התיק, האם פועלת בחברה מחלקת מחקר, וכמובן האפשרות להצטרפות ולעקוב אחר התיק בכל זמן.

במיטב דש אנחנו מציעים לכם את מיטב דש מנג'ר - תיק השקעות דיגיטלי עם רף כניסה של 25 אלף ₪ בלבד, המבוסס על השקעה בקרנות נאמנות. תיקי ההשקעות במנג'ר מנוהלים בידי מנהלי השקעות מקצועיים, שמנוסים בהתנהלות בכל מצבי השגרה והקיצון בשוק ההון. מנהלי ההשקעות מקבלים החלטות גם על סמך אנליזות ממחלקת המחקר של מיטב דש ומסקירות שוק של גורמים חיצוניים. ההחלטות מתקבלות בשאיפה להשגת תשואה מקסימלית תוך ניהול סיכונים אחראי, כאמור בהתאם להעדפות המשקיעים.

לפתיחת תיק השקעות דיגיטלי, לחצו כאן>

ההתמקדות בהשקעה בקרנות נאמנות מאפשרת פיזור וצמצום סיכונים, כמו גם חיסכון בעלויות ניהול. בקרנות הנאמנות אין עמלות קנייה ומכירה. כמו כן, בניגוד למסחר בניירות ערך שבו כל מכירה נחשבת אירוע מס ועלולה לגרור תשלום מס באותו מועד, המשקיעים בקרנות נאמנות נהנים מדחיית מס למועד מימוש קרן הנאמנות.

ההשקעה במיטב דש מנג'ר דיגיטלית כולה, ללא צורך במפגשים פנים אל פנים. התהליך מתנהל בשקיפות מלאה ומאפשר לעקוב אחר מצב התיק ולבצע פעולות דרך האזור האישי באתר מיטב דש. בנוסף, אנחנו ממשיכים לשלוח לכם דיווחים תקופתיים מפורטים על ביצועי התיק. הכסף שלכם במיטב דש מנג'ר נזיל בכל עת, וניתן למשוך אותו באמצעות פנייה מקוונת והכסף יעבור לחשבונכם תוך ימי עסקים ספורים.  

קראו עוד במגזין:

 

 

מפוגגים את החששות

זוכרים את החששות מתחילת הכתבה? בואו נפרק ונפוגג אותם.

חושבים שאין לכם סכום כסף מספיק גדול לפתוח תיק השקעות דיגיטלי? תיקי השקעות מנוהלים, נחשבים למוצר פרימיום, עם רף כניסה של 300 אלף ₪  לפחות. במיטב דש מנג'ר לעומת זאת, נדרשים רק 25 אלף ש"ח.

לא מספיק מבינים בשוק ההון? אל דאגה. מומלץ שתבחרו חברת ניהול תיקים ותיקה ומנוסה. כחברה גדולה ומובילה בתחומה, מיטב דש נהנית גם מיתרון הגודל. מנהלי ההשקעות שלנו נמצאים בתהליך של לימוד תמידי ומתעדכנים כל הזמן בנעשה בשווקים. הם מורגלים לקבל החלטות שוטפות שמותאמות למציאות הדינמית בשוק ההון, במטרה לייצר רווח למשקיעים. עם זאת, הם קשובים גם לכם ולרצונותיכם. לכן תתבקשו בתחילת התהליך לענות על שאלון שישקף את הצרכים שלכם ועל פיו ייקבעו אופי ההשקעה ורמת הסיכון של התיק שלכם.

איך תדעו מה למכור ומתי? במיטב דש מנג'ר, אתם לא צריכים להתעסק בהחלטות השקעה מרגע לרגע. בדיוק בשביל זה יש מנהלי השקעות מקצועיים, שמכירים היטב את שוק ההון ומביאים איתם ידע וניסיון עצומים. אתם יכולים, עם זאת, להשפיע על אופי התיק הדיגיטלי שלכם בקביעת רמת הסיכון הרצויה לכם.

אין לכם זמן ואנרגיות להתעסק עם תיק השקעות? בדיוק משום כך אתם בוחרים חברת ניהול תיקים מקצועית ומנוסה כמו מיטב דש, שתוכלו לסמוך עליה. ודאו שקיבלתם החלטות מתאימות בנוגע למידת הנזילות, רמת הסיכון והמוצרים הפיננסיים שעליהם מתבסס התיק. עשיתם את זה? עכשיו תוכלו להישען לאחור ולהתחיל לעקוב אחר תשואת התיק, תוך שאתם נהנים מניהול ההשקעות המקצועי שלנו.

מעוניינים לפתוח תיק השקעות דיגיטלי? מיטב דש מנג'ר הוא הפתרון בשבילכם.

אני רוצה לפתוח תיק השקעות דיגיטלי במיטב דש> 

האמור אינו מהווה יעוץ/שיווק השקעות או תחליף לייעוץ/ שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. שירותי ניהול תיקי השקעות בכפוף לחתימה על הסכם על פי דין. אין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. אין באמור משום הצעה או המלצה להחזקת, רכישת או מכירת ניירות ערך או נכס פיננסי או ביצוע כל עסקה בהם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 3 שנים

  אני רוצה לשמוע אלי

 • לפני 3 שנים

  יובל

 • לפני 3 שנים

  0504680935 צריך יעוץ להשקעות במליונים

 • לפני 3 שנים

  כמה עמלה אתם גובים?

  • לפני 3 שנים

   שלום רב,
   דמי הניהול משתנים בהתאם להרכב הקרנות המוחזק בתיק.
   אתה מוזמן להתחיל תהליך ולראות את כל הפרטים.
   לשאלות נוספות אנחנו במייל manager@mtds.co.il
   המשך יום נפלא

 • לפני 3 שנים

  מעוניין בפרטים

  • לפני 3 שנים

   שלום זיוון,
   אנא רשום לנו את הפרטים שלך על מנת שנוכל למסור לך פרטים להשקעה.
   במקביל אתה מוזמן לשלוח לנו מייל לתיבת manager@mtds.co.ok ואנחנו נענה לך על השאלות.
   המשך יום נעים

 • לפני 3 שנים

  מעוניינת לשמוע עוד פרטים על השקעות

  • לפני 3 שנים

   היי אילנה,
   אנא תפני אלינו במייל הנ״ל ותרשמי את הפרטים שלך לחזרה, אנחנו נענה לך על כל השאלות:
   Manager@meitavdash.co.il

 • לפני 3 שנים

  האן אתם שייכים לבנק כלשהו?

  • לפני 3 שנים

   שלום מרים,
   אנחנו לא שייכים לבנק כלשהו, אנו בית השקעות.
   אם את רוצה מידע נוסף את מוזמנת לפנות אלינו במייל manager@meitavdash.co.il.
   המשך יום נפלא

 • לפני 3 שנים

  היכן אפשר לראות נתוני תשואות

  • לפני 3 שנים

   שלום תמרה,

   את מוזמנת לפנות אלינו במייל manager@meitavdash.co.il

   בברכה,
   מערכת האתר

  • לפני 3 שנים

   תוכל לשלוח לי את המייל שלכם

  • לפני 3 שנים

   שלום ארז,
   בתיק השקעות לא ניתן לבצע השוואה של תשואות. ניתן להיכנס לאתר המראה תשואה של כל קרן בנפרד.

 • לפני 4 שנים

  האם אתם משקיעים גם במניות בחו"ל?

  • לפני 4 שנים

   שלום ניסן,
   אנחנו משקיעים בין הית בקרנות נאמנות בחו״ל.
   אתה מוזמן להיכנס לתהליך ולמלא את השאלון ולראות את החלוקה שמוצעת לך.
   המשך סוף שבוע נפלא,

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: ממש לא גדול עליכם: כך תפתחו תיק השקעות דיגיטלי
AIzaSyD5yByn8adz7SoeqOPuwLdcBD8g_mkP5ww
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.