תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

אצל מי תשימו את הכסף? 3 טיפים לבחירת חברה למסחר עצמאי בבורסה

16/09/2018

מה כדאי לבדוק - ועל מה להתעקש? רוצים לסחור עצמאית בבורסה עם כל הגדולים? אל תצאו לדרך לפני שצפיתם בהמלצות של מנכ"ל מיטב דש טרייד

מעוניינים לנהל בעצמכם את הכסף שהחלטתם להשקיע בשוק ההון? אושר טובול - מנכ"ל מיטב דש טרייד, מעניק בראיון הווידיאו המצורף, שלושה טיפים לבחירת חברה שדרכה ניתן לבצע מסחר עצמאי בניירות ערך.

"הטיפ הראשון שלי הוא פיקוח, פיקוח, פיקוח. אנחנו חייבים לוודא שהכסף שלנו מוגן"

טיפ מספר 1: חבר בורסה

טובול: "הטיפ הראשון שלי הוא פיקוח, פיקוח, פיקוח. אנחנו חייבים לוודא שהכסף שלנו מוגן. איך? על ידי זה שהחברה שבאמצעותה אנחנו משקיעים היא חברה שמפוקחת על ידי הרגולטור. ישנם שני סוגים של חברי בורסה – חברי בורסה שהם בנקים וחברי בורסה שאינם בנקים. הגופים הללו כפופים לתקנון הבורסה, שמסדיר את הפעילות בניירות ערך, בין אם שהכספים נמצאים בנאמנות ובין אם באמצעות ביטוחים, מגבלות של הון עצמי מינימלי וכיוצא בזה".

מתעניינים בפתיחת חשבון מסחר בחבר בורסה? לחצו כאן

poll questionהאם את/ה סוחר/ת בבורסה?

טיפ מספר 2: גוף גדול ומוכר

"הטיפ השני שלי הוא להשקיע את הכסף בגוף גדול, מוכר ובעל ניסיון. זה יכול להתבצע באמצעות חבר בורסה שהוא בנק, או חבר בורסה שאינו בנק, בדרך כלל בתי השקעות מהגדולים במשק, שסביר להניח שהם גם חברות ציבוריות".

קראו עוד במגזין:

 

 

טיפ מספר 3: יכולות ושירות

"הטיפ השלישי והאחרון הוא לבחור חברה שמתאימה לך כלקוח. חשוב לבחור חברה שנותנת לך שירות במשך כל שעות המסחר, בין אם זה מסחר בישראל ובין אם זה מסחר בחו"ל. צריך גם לבחור חברה שמסלולי העמלות שלה מתאימים לך כלקוח. יש לקוחות שמתאים להם, לדוגמא, לסחור במסלול של סנט למניה בחו"ל, להבדיל מלקוחות שעדיף להם לסחור בעמלה אחוזית".

"דבר נוסף שצריך להביא בחשבון הוא מערכות המסחר. יש מערכות שמתאימות ללקוחות מקצועיים ויש מערכות שמתאימות ומותאמות ללקוחות שפועלים בצורה פשוטה יותר".

אני רוצה לפתוח חשבון למסחר בבורסה >>

סכום מינימאלי לפתיחת חשבון במיטב דש טרייד: 30,000 ₪. האמור אינו מהווה ייעוץ / שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואין באמור משום הבטחת תשואה או רווח.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 5 שנים

    אני משקיע באופן עצמאי דרך בנק יהב..

  • לפני 5 שנים

    כל החברות הקטנות האלה שרפו פה סוחרים רבים. השם ירחם. הגיע הזמן שיקומו גופים גדולים נוספים כמו מיטב דש ויציעו פלטפורמות מסחר מקצועיות

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: אצל מי תשימו את הכסף? 3 טיפים לבחירת חברה למסחר עצמאי בבורסה
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.