תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

3 יתרונות בולטים להשקעה בתיק קרנות נאמנות

16/06/2019

איתן רותם - מנכ"ל מיטב דש ניהול תיקים, מסביר למה כדאי לכם להצטרף למהפכה שמובילות פלטפורמות דיגיטליות כמו מיטב דש מנג'ר. צפו בראיון

אני רוצה לפתוח תיק השקעות דיגיטלי>>

איתן רותם - מנכ"ל מיטב דש ניהול תיקים, מדבר בראיון הווידיאו המצורף על שלושה יתרונות בולטים להשקעה בתיק השקעות המורכב מקרנות נאמנות.

רותם מציין, כי "מחצית מתיקי ההשקעות בישראל הם תיקי קרנות נאמנות. בעבר, כדי לנהל תיק קרנות נאמנות היו נדרשים 300 אלף שקל, אבל כיום, בזכות פלטפורמות דיגיטליות כמו מיטב דש מנג'ר, אפשר לנהל תיק כזה החל מ-25 אלף שקל".

"משקיעים בקרן נאמנות נהנים מדחיית מס, עד ליום שבו הם מממשים את ההשקעה בקרן. קרן הנאמנות עצמה פטורה מתשלום מס, והמשקיעים נהנים מריבית דריבית על הרווחים, עד ליום שבו הם מוכרים את הקרן"

יתרון 1: פיזור רחב

רותם: "קרן נאמנות היא מכשיר השקעה שמאפשר למשקיעים קטנים וגדולים להשקיע יחד בשוק ההון. היתרון לגודל שמושג בקרן הנאמנות נותן לנו פיזור רחב על פני מאות ניירות ערך, מאפשר לנו להגדיל את פוטנציאל התשואה של התיק ולהקטין את הסיכון המצרפי שלו".

קראו עוד במגזין:

 

 

יתרון 2: דחיית מס

"משקיעים בקרן נאמנות נהנים מדחיית מס, עד ליום שבו הם מממשים את ההשקעה בקרן. קרן הנאמנות עצמה פטורה מתשלום מס, והמשקיעים נהנים מריבית דריבית על הרווחים, עד ליום שבו הם מוכרים את הקרן".

יתרון 3: חיסכון בעלויות

"החיסכון בעלויות בניהול תיק במיטב דש מנג'ר הוא משמעותי. אין עמלות קנייה ומכירה, אין תשלום דמי משמרת וגם אין תשלום על השירות המקצועי של ניהול התיק. דמי הניהול היחידים שנגבים הם ברמת קרן הנאמנות".

לפרטים נוספים והצטרפות למיטב דש מנג'ר לחצו >>

השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 4 שנים

  תוכלו לספר קצת על קרנות שלכם?
  כמה קרנות יש למיטב דש? איפה אפשר למצוא רשימה עם מידע? באתר לא מצאתי כלום על זה

  • לפני 4 שנים

   שלום יוני,
   אתה מוזמן להתקשר אלינו לכוכבית 2887 ונשמח לענות על כל שאלה.
   בברכה,
   מיטב דש מנג׳ר

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: 3 יתרונות בולטים להשקעה בתיק קרנות נאמנות
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.