תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

רוצים להתחיל להשקיע בבורסה, אבל אין לכם זמן או סבלנות ללמוד איך עושים את זה?

28/02/2022

מי אמר שחייבים ללמוד את שוק ההון כדי להשקיע בבורסה? תכירו את כלי ההשקעה שמאפשר השקעה במניות, עם מקסימום יתרונות ומינימום מאמץ

רוצים להצטרף למיטב דש מנג'ר? זה המקום להתחיל בו>>

התשואות שמניבה הבורסה בעשור האחרון (ואף מעבר לכך) גורמות לישראלים רבים לפתוח חשבונות מסחר עצמאים, ולהתחיל להשקיע בשוק ההון. אם גם אתם רוצים להתחיל ליהנות מהיתרונות הרבים של הבורסה, אבל אין לכם הזמן או הסבלנות הדרושים ללימוד והבנת התחום – האם אפשרות זו חסומה בפניכם?

ממש לא. בשנים האחרונות נפתחת בפני ישראלים רבים דרך חדשה להשקיע בבורסה, בניהול מנהלי השקעות מקצועיים. באמצעות ניהול תיקים דיגיטלי - תיק השקעות המנוהל על ידי  מנהלי השקעות מקצועיים, שמותאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

הפקדת התיק בידי מנהלי השקעות מקצועיים, מאפשרת מצד אחד למקסם ככל הניתן את פוטנציאל התשואה – ומצד שני להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות.

קראו עוד במגזין:

 

עד לא מזמן, היכולת ליהנות מתיק השקעות מנוהל הייתה פתוחה רק בפני בעלי הון שלהם שווי בסך של מאות אלפי שקלים לפחות. במיטב דש מנג'ר, ניהול תיקים דיגיטלי רף הכניסה הוא בסך של 25,000 ₪ בלבד ומעלה. רף הכניסה, שינה לחלוטין את התמונה.

ההשקעה במיטב דש מנג'ר מבוססת על קרנות נאמנות – מכשירי השקעה פופולריים המושקעים בעד מאות נכסים ותורמים להגדלת פיזור ההשקעות בתיק. קרנות אלו נבחרות בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם, על סמך שאלונים מפורטים שתתבקשו למלא.

מקסימום יתרונות במינימום מאמץ מהם יתרונותיו של תיק ההשקעות הדיגיטלי המנוהל, ואיך הוא יסייע לכם למקסם במינימום מאמץ את יתרונות ההשקעה בשוק ההון?

ניהול השקעות מקצועי

העובדה שהתיק מנוהל ומנוטר ע"י מנהלי השקעות מנוסים, מאפשרת לכל אחד ליהנות משירות מקצועי והמשקיע עצמו לא נדרש להבנה מיוחדת בשוק ההון. הפקדת התיק בידי מנהלי השקעות מקצועיים, מאפשרת מצד אחד למקסם ככל הניתן את פוטנציאל התשואה – ומצד שני להיות רגועים ולדעת שאתם בידיים טובות.

צמצום סיכונים מיותרים

במציאות כה תנודתית בשווקים, חשוב שיש מי שעוקב כל הזמן בשבילכם אחר ההתרחשויות בשוק ההון. מנהלי התיקים המיומנים נעזרים באנליזות שמבצעת מחלקת המחקר של קבוצת מיטב דש – ובהתאם לצורך מבצעים שינויים והתאמות בתיקים.

לחצו כאן ותנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

poll questionמהי הדרך המועדפת עליכם להשקעה בשוק ההון?

ביטחון ושקט נפשי

כשאתם פותחים תיק השקעות מנוהל במיטב דש, אתם מפקידים את הכסף שלכם בידיים של אחת מחברות ניהול התיקים הגדולות, הוותיקות והמנוסות ביותר בישראל, המאוישת באנשי מקצוע שצברו ניסיון רב שנים בניהול תיקים במגוון מצבי שוק.

התאמה מלאה לצרכים שלכם

תיק השקעות שמתאים לאדם אחד לא בהכרח מתאים לצרכים של אדם אחר. לכל אחד מאיתנו צרכים שונים, לרבות היקף ההשקעה, משך ההשקעה, רמת הסבילות לסיכון ועוד. ניהול תיקים דיגיטלי מבוסס על הצרכים הייחודיים שלכם, ומעניק להם מענה מותאם אישית.

מיקור חוץ

 כאשר אתם נתקלים בבעיה בתחום מקצועי שאין לכם את הידע ו/או ההבנה לטפל בה בעצמכם אתם פונים לאיש מקצוע. אם מתקלקל הרכב, פונים למכונאי רכב, אם יש כאבי שיניים, פונים לרופא שיניים. במידה ויש לכם כסף פנוי ואין לכם את הזמן ואת הידע להשקיע באופן עצמאי, תיעזרו בשירות המקצועי של מיטב דש מנג'ר, תיק ההשקעות הדיגיטלי, במסגרתו מנהלי השקעות מנוסים יבנו את התיק, יהיו עם היד על הדופק בשבילכם  ויפנו אתכם לדברים שאתם הכי רוצים לעשות.

חיסכון בעלויות

ניהול תיק השקעות דיגיטלי באמצעות מיטב דש מנג'ר מבוסס על קרנות נאמנות, שכוללות כבר את העלויות הכרוכות בניהול תיק השקעות: מנהל הקרן נושא בעלויות הקניה והמכירה של ניירות הערך והאחזקה בקרנות אינה מחוייבת בדמי משמרת.

נזילות גבוהה

תקופת הקורונה המחישה עד כמה חשוב לוודא שהכסף שלנו יישאר נזיל, במידה ונצטרך לעשות בו שימוש דחוף. במובן זה, לתיק השקעות דיגיטלי יש יתרון נוסף: הנזילות הגבוהה של כספי ההשקעה, הניתנים למשיכה בקלות בתוך מספר ימים. בחסכונות הבנקאיים, לעומת זאת, הכסף סגור לתקופות ממושכות והמשיכה עלולה להיות מלווה בקנס כספי או באובדן הריבית שהובטחה.

ביצוע פעולות בלחיצת כפתור

לקורונה היו גם השפעות חיוביות: אחת מהן היא ההבנה שכיום אפשר לבצע כמעט כל פעולה בלחיצת כפתור – מעבודה מהבית ועד קניות או מילוי טפסים מקוונים באתרים ממשלתיים. גם תיק השקעות דיגיטלי מאפשר לכם לבצע את כל הפעולות בלחיצת כפתור באזור האישי של אתר החברה: החל מתהליך הצטרפות דיגיטלי מלא, עד מעקב אחרי הביצועים, שינוי מדיניות ההשקעות והוראות להפקדה או משיכה של הכסף.

כל שנותר לכם לעשות הוא לפתוח תיק השקעות דיגיטלי. מיטב דש יעשו את השאר.

לפתיחת תיק השקעות דיגיטלי >>

*השירות ניתן על ידי מיטב דש ניהול תיקים בע"מ ומיטב דש טרייד בע"מ ("מיטב דש") באמצעות פלטפורמה דיגיטלית להצטרפות לשירות ניהול תיקים. התיק מנוהל באמצעות קרנות נאמנות. מנהל הקרן הינו מיטב דש קרנות נאמנות בע"מ. מיטב דש עוסק בשיווק השקעות (ולא בייעוץ) ולו זיקה לנכסים המנוהלים על ידו. אין באמור לעיל ייעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לייעוץ/שיווק כאמור המתחשב בנתונים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ני"ע. אין לראות באמור לעיל התחייבות להשגת תשואה כלשהי. אישור הבקשה ופתיחת החשבון כפופים לשיקול דעתה הבלעדי של מיטב דש ובהתאם לתנאים הקבועים בהסכם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 2 שנים

  היי אשמח לדבר עם נציג לצורך פתיחת תיק השקעות

  • לפני 2 שנים

   היי אריאלה, השאירי פרטים ונשמח לחזור אלייך בהקדם

 • לפני 2 שנים

  צרו קשר

  • לפני 2 שנים

   צרו קשר

  • לפני 2 שנים

   היי משה, השאר פרטים ונשמח לחזור אליך בהקדם

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: רוצים להתחיל להשקיע בבורסה, אבל אין לכם זמן או סבלנות ללמוד איך עושים את זה?
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.