תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

לא בבנק ולא מתחת למזרן: 7 עצות להשקעה חכמה בקורונה

קבלו כמה אמצעי הגנה מוכחים, שיאפשרו לכם לשמור על הכסף שלכם בעודו ממשיך לעבוד בשבילכם. וגם: תיק השקעות מנוהל שמומלץ דווקא בעתות משבר

הקורונה, ללא ספק שינתה את חיינו. בעוד שרוב השינויים לא היו מהסוג הרצוי, תחום הדיגיטל דווקא חווה עלייה חדה בביקוש ובהיצע. יותר ויותר עסקים ושירותים, כולל משרדי ממשלה שנשבעו אמונים במשך עשרות שנים למכשיר הפקס, העבירו את עצמם סוף סוף לעולם הדיגיטלי, בניסיון לצמצם מגע לא הכרחי. פריחת השירותים הדיגיטליים לא פסחה גם על עולם ההשקעות, שמאפשר לכל אחד ליהנות מניהול תיק השקעות דיגיטלי.

1. האם כדאי להשקיע עכשיו?

תזכורת: בשנת 2008 התרחש משבר הסאב-פריים, אירוע כלכלי בקנה מידה גלובלי שהשפיע באופן נרחב ועמוק על הכלכלות והבורסות בארץ ובעולם. בעת המשבר אמנם נרשמו ירידות חדות בשווקים, אבל מה קרה מאז? בשנת 2018, כעשור לאחר מכן, מדד S&P 500 האמריקאי הספיק לעלות בכ-150% מהשפל ב-2008, מדד המניות העולמי (MSCI) עלה ביותר מ- 80% ומדד ת"א 125 עלה ב- 78%*. מאז ועד תחילת 2020 המדדים עלו אף עוד יותר. 

במיוחד עכשיו, תנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

ברוב המקרים, לאורך זמן, הבורסות עולות, גם אחרי משברים גדולים. ואם הבורסה עולה לאורך זמן, השאלות החשובות הן איפה ואיך? איפה אפשר להשקיע את הכסף בצורה חכמה ואיך?  

2. איך אפשר להשקיע בצורה חכמה?

כדי לוודא שהכספים שלכם מושקעים בצורה חכמה, במיוחד בתקופת הקורונה המאופיינת באי ודאות, כדאי להפקיד את הכסף שלכם בידי מומחים מנוסים שנמצאים כל הזמן עם יד על הדופק ומביאים אל השולחן ניסיון מצרפי של עשרות שנים בכל מצבי הקיצון והשגרה בשוק ההון.

כאן נכנס לתמונה מיטב דש מנג'ר, תיק השקעות מנוהל ודיגיטלי שיאפשר לכסף לעבוד בעבורכם 24/7. עד לא מזמן תיק השקעות מנוהל היה מוצר פיננסי עם רף כניסה של יותר מ-300 אלף שקל, אלא שמיטב דש מנג'ר שינה לחלוטין את כללי המשחק ומנגיש כיום את תיק ההשקעות המנוהל כמעט לכל אחד, עם רף כניסה של 25 אלף ש"ח בלבד והכל בבית השקעות גדול, מוביל ויציב.

איך זה עובד? לאחר תהליך הצטרפות קצר ניצור לכם תיק המותאם לצרכים ולהעדפות שלכם, והמומחים שלנו יתחילו לנהל את כספיכם בצורה מיטבית. במיוחד בתקופה זו, להשקעה מנוהלת באמצעות מיטב דש מנג'ר יש כמה יתרונות חשובים. בואו נעבור עליהם.

3. התאמה לצרכים שלכם

לפני היציאה לדרך נבקש מכם לענות על מספר שאלות קצרות, שיאפשרו לנו ללמוד מהן העדפותיכם כמשקיעים, ומהן מטרות ההשקעה שלכם. עם המידע הזה נבנה בעבורכם תיק השקעות מותאם עבורכם. הכול, כמובן, באופן דיגיטלי לחלוטין.

קראו עוד במגזין:

 

 

4. מזעור סיכונים באמצעות פיזור השקעות

ההשקעה במיטב דש מנג'ר מתבצעת דרך קרנות נאמנות. מדוע זה יתרון? מכיוון שכל קרן משקיעה בעשרות ולעיתים אף במאות ניירות ערך, באופן שמפחית באופן משמעותי את הסיכונים בהשוואה להשקעה במספר מצומצם של ניירות ערך. מומחי ההשקעות של מיטב דש, נזכיר, יבחרו את קרנות הנאמנות המתאימות לפרופיל ההשקעה שלכם בהתאם לצרכים ולהעדפות שלכם.

5. ניהול השקעות אקטיבי

השקעה עצמאית בשוק ההון מצריכה ערנות, ניסיון וידע, במיוחד בתקופה שבה השווקים עשויים להיות תנודתיים. צריך גם לקבל ברגעי האמת החלטות מושכלות, קרות, ומנותקות מתחושות הבטן. כשאתם מצטרפים למיטב דש מנג'ר, אתם יכולים להיות רגועים ולדעת שיש מי שמקבל את ההחלטות הראציונליות ולא האמוציונליות בכל רגע נתון, בניהול השקעות אקטיבי, עם המון ניסיון הן בבחירת ההשקעות והן בניהול הסיכונים.

6. ניסיון מוכח בעתות משבר

משברים בשוק ההון תמיד היו ויהיו. כאמור, הם לא מונעים משוק ההון לעלות לאורך זמן. האתגר הוא לנהל את ההשקעות בצורה נבונה בזמן המשבר, במיטב דש מנג'ר הכסף שלכם מנוהל על ידי מנהלי השקעות מנוסים, עם ניסיון מוכח בניהול השקעות במצבי משבר.

יתרה מכך: מנהלי ההשקעות שלנו נסמכים בהחלטות ההשקעה שלהם על אחת ממחלקות המחקר המובילות בישראל, שאמונה על ניתוח הדוחות הכספיים של החברות ואירועים והתפתחויות בתחומי הפעילות שלהן לצורך קבלת החלטות חכמות ומהירות בזמן אמת.

7. שינוי רמת הסיכון בכל רגע נתון

תיק ההשקעות נבנה בהתאם לצרכי ההשקעה שלכם. מטבע הדברים, רמת הסיכון הרצויה עשויה להשתנות בעקבות נסיבות אישיות או אחרות. מעוניינים לשנות את פרופיל ההשקעה ולהפחית את רמת הסיכון בתקופה של אי ודאות כלכלית? במיטב דש מנג'ר ניתן לעשות זאת בקלות ובלחיצת כפתור, בכל רגע נתון.

במיוחד עכשיו, תנו לכסף לעבוד בשבילכם>>

*מתוך כתבה מאתר דה מרקר (2018). האמור אינו מהווה יעוץ/שיווק השקעות או תחליף לייעוץ/ שיווק השקעות המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. שירותי ניהול תיקי השקעות בכפוף לחתימה על הסכם על פי דין. אין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. אין באמור משום הצעה או המלצה להחזקת, רכישת או מכירת ניירות ערך או נכס פיננסי או ביצוע כל עסקה בהם.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 3 שנים

    רוצה לבדוק כמה יש לי בקופת גמל ???

  • לפני 3 שנים

    אצלכם כבר חצי שנה. בינתיים אחלה

  • לפני 3 שנים

    יש לי אצלכם קרן פנסיה ואני מעוניין להצטרף גם למנגר הזה. מבקש שיחזרו אלי

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: לא בבנק ולא מתחת למזרן: 7 עצות להשקעה חכמה בקורונה
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.