תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

5 ערוצי הכנסה נוספים שיעזרו לך לחסוך לעתיד

27/02/2017

משנה לשנה מורגשת עלייה ביוקר המחייה בכל בית. הוצאות הגנים לילדים, קניות בסופר, דלק, תרופות ועוד. נצרף לכל אלה גם את האהבה שלנו הישראלים, לסמראטפונים הכי חדישים, טיולים לחו"ל וקניית מותגים, ומקבלים קושי לחסוך לעתיד

בשל הדברים הללו איננו יכולים להרשות לעצמנו את הסיכון הכרוך בכך שרמת החיים שלנו תהיה תלויה רק בגובה המשכורת שלנו. אנו חיים בעידן בו עצמאות כלכלית ולו חלקית, היא הכרח ולא פריבילגיה של עשירים. ביום בו נגיע לגיל פרישה, נאלץ להישען על הנכסים אותם צברנו במהלך חיינו, כמו תכניות הפנסיה ונכסים אחרים. מסיבה זו אנו חייבים לקחת את המושכות לידיים ולהתחיל לפעול, ויפה שעה אחת קודם.

העולם בו אנו חיים הוא עולם גלובלי. באמצעות האינטרנט ניתן למכור מוצרים ולעיתים אף שירותים לרוכשים הנמצאים בקצה השני של העולם

הגדרה טובה לעצמאות כלכלית, היא מצב בו גם אם אין לנו הכנסה ממשכורת, רמת חיינו נשמרת הודות להכנסה מנכסים שונים, ו/או מפעולות שאינן חלק אינטגרלי מהמקצוע בו אנו עוסקים. הנה 5 דרכים ליצירת הכנסה נוספת:

1. מכירת מוצרים פיזיים באמצעות האינטרנט

העולם בו אנו חיים הוא עולם גלובלי. באמצעות האינטרנט ניתן למכור מוצרים ולעיתים אף שירותים לרוכשים הנמצאים בקצה השני של העולם. ישנם אתרי מסחר בינלאומיים כדוגמת Ebay ו – Amazon אשר יכולים לשמש לנו כפלטפורמה למטרה זו.
ניתן למכור מוצרים אשר אין לנו שימוש בהם ("זבל של אחד הוא אוצר בשביל אחר"), או לקנות סחורה מספקים שונים ולמכור אותה הלאה.

קראו עוד במגזין:

 

2. מכירת מוצרי מידע באמצעות האינטרנט

מוצר מידע הוא כל פיסת ידע שנשמרה בצורה כלשהי, בין אם בהדפסה, אודיו, או וידיאו, כך שניתן להעביר אותו לאחר. למשל ספרים אלקטרונים, חוברות הדרכה, דיסקים וכיו"ב.

הרעיון הוא לקחת את הידע שיש לנו בתחום מסוים ולהפוך אותו למוצר ממנו יכולים אחרים ליהנות, או להשתמש לאחר רכישתו גם ללא נוכחותנו בסביבה. לדוגמא, ספרון אלקטרוני בפורמט PDF בנושא של "איך לקנות נדל"ן בארה"ב", או קורס אינטרנטי המלמד אותנו לסחור בבורסה.

3. מכירת עבודות יד באמצעות האינטרנט

אם אתם אוהבים ליצור, במידה ואתם מזהים התעניינות בעבודות יד כגון תכשיטים, אריגים וכו' שאתם מייצרים, תשמחו בוודאי לדעת שישנה פלטפורמה אינטרנטית בשם ETSY לשיווק ומכירה של מוצרי עבודות יד לכל העולם!

4. הפיכת תחביב למקצוע

במידה ויש לכם תחביב שאינו קשור בהכרח לתחום בו אתם עוסקים או למקצוע שלכם, יתכן ואתם יכולים להפוך אותו למקור הכנסה, גם אם הוא לא יהיה מקור ההכנסה העיקרי שלכם. כך למשל, אדם בעל ידע בעריכה בתוכנת פוטושופ, עריכת סרטים, או אדם שהוא מאמן כושר למשל, יכול להציע את שירותיו מעבר לשעות העבודה. השירות יכול להיות מקוון (באמצעות האינטרנט) או שירות הכרוך בפגישת הלקוח פנים אל פנים כמו באימון כושר.

5. שיווק שותפים

טובים במכירות? מעולה. בואו ועזרו לעסקים לקדם את המכירות שלהם באינטרנט ותתוגמלו בהתאם. למעשה מדובר על סוג של שותפות עסקית בין עסקים לבין מקדמי מכירות, המנסים בדרכים שונות ובעזרת מגוון כלים רחב, למשוך לקוחות לעסק. אתר מוכר ורלוונטי לפעילות כזו הוא clickbank, המציע מאות מוצרים דיגיטליים למכירה, כאשר המכירות נעשות באמצעות שותפים שאחראים לשיווק המוצרים. במידה ושותף הצליח למכור את המוצר, הוא מקבל עמלה מבעל המוצר. גם בישראל יש מספר אתרים המספקים את אותו השירות המאפשר למשווקים לשווק מוצרים ולקבל על כך תגמול.

לסיכום, במידה שעתידכם הכלכלי מדאיג אתכם, אם אתם נרתעים מהמחשבה של מה יהיה בעוד שנה -שנתיים, או עשר שנים מהיום, יתכן שזה הזמן להתחיל לחשוב על ערוצי הכנסה נוספים, או רכישת מקצוע נוסף ולהתחיל לחסוך יותר.

הכתבה עניינה אתכם? מעוניינים לקבל עוד טיפים בנושאי חיסכון?
הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים בנושא.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
  • לפני 7 שנים

    תכתבו יותר על שיווק שותפים. זה מעניין

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: 5 ערוצי הכנסה נוספים שיעזרו לך לחסוך לעתיד
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.