תפריט
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
התחברות
צרו קשר
favourites icon הרשמה לניוזלטר
feed iconה-FEED
favourites iconרשימת הקריאה שלי
close feed icon
feed iconה-FEED כל מה שקורה עכשיו באתר!

111 שקל בחודש ולילדים שלכם יכולה להיות השכלה גבוהה

חיסכון לילדים פותחים מוקדם ובמיטב דש קידס, שמעמיד לרשותכם את היתרונות המדהימים של קופת הגמל להשקעה. בואו לבדוק כמה תצטרכו להפקיד מדי חודש לכל תקופת חיסכון שתבחרו

זוכרים כמה הכנות עשיתם לפני לידת הילד הראשון? כמה התרגשתם? איך רצתם מחנות לחנות והזמנתם כל מה שצריך, משידת ההחתלה ועד הבגד הראשון? כמה רציתם שהכול יהיה נעים, בטוח ונוח לרך הנולד? ובצדק.

מומלץ לפתוח את החיסכון כמה שיותר מוקדם, אם אפשר בסמוך ללידת הילד/ה. למה? כי חיסכון ממושך מאפשר הפקדות חודשיות נמוכות יותר, בגלל הריבית דריבית

בטח לא דמיינתם אז שהתינוק/ת המקסימים יגדלו במהירות ויהפכו לנערים, עוד לפני שתספיקו להבין מה קורה. והנה הם כבר מסיימים צבא, רגע לפני הטיול הגדול בחו"ל וההכרעות הגדולות והחשובות בנוגע להשכלה הגבוהה.

אני רוצה לחסוך עבור השכלה גבוהה לילדים שלי >>

רגע, השכלה גבוהה? נערכתם לממן את זה? אם תכננתם את העתיד, מן הסתם פתחתם לילדים חיסכון מיד עם לידתם או קצת אחרי. חיסכון בן 21 שנה אמור לממן השכלה גבוהה בישראל, המוערך בכ- 40 אלף שקל (באוניברסיטה). אבל, איפה כדאי לחסוך ואיך?

חיסכון פותחים מוקדם

חיסכון מיטב דש קידס הוא חיסכון המיועד בעיקר להורים שרוצים להבטיח יתרונות לילדיהם עם כניסתם של אלה לעולם המבוגרים. החיסכון יכול לסייע להגשים את הטיול אחרי הצבא או את המכונית הראשונה, אבל הורים רבים משתמשים בו כדי לאפשר השכלה גבוהה לילדיהם.

מיטב דש קידס הוא למעשה קופת גמל להשקעה, עם רף השקעה שנתי קלנדרי של 70 אלף שקל לכל ילד. החוסכים נהנים ממגוון יתרונות רחב של השקעה בקופת בגמל להשקעה (תיכף נפרט), ויכולים לדאוג לעתיד ילדיהם תמורת סכומי חיסכון חודשיים.

בכמה כסף מדובר, ברמה החודשית? ניתן לבדוק זאת בקלות בסיוע המחשבון שנמצא בעמוד המידע וההרשמה לחיסכון מיטב דש קידס. הכול תלוי בתקופת החיסכון. אם, למשל, תבחרו בחיסכון שיימשך 21 שנים, תצטרכו להפקיד 111 שקל בחודש. אם תעדיפו חיסכון בן 18 שנים, ההפקדה החודשית תהיה מעט גבוהה יותר, כ-137 שקלים. ומה אם תרצו לסגור עניין בעשר שנים? במקרה כזה, תתבקשו להפקיד 238 שקלים בחודש.

שני דברים שחשוב לדעת: ראשית, ניתן לשלב בחיסכון מיטב דש קידס בין הפקדות חד פעמיות לחודשיות. לדוגמא, אפשר לפתוח את החיסכון עם סכום חד פעמי כלשהו ולהוסיף לו הפקדה חודשית קבועה.

שנית, מומלץ לפתוח את החיסכון כמה שיותר מוקדם, אם אפשר בסמוך ללידת הילד/ה. למה? כי חיסכון ממושך מאפשר הפקדות חודשיות נמוכות יותר, בגלל הריבית דריבית (ריבית מצטברת, שבה תשואת החיסכון שלנו מתגלגלת משנה לשנה ונוספת לקרן).

קראו עוד במגזין:

 

 

למה זה כדאי כל-כך?

ההצטרפות למיטב דש קידס, כבר אמרנו, נושאת איתה יתרונות רבים. זה המקום לפרט אותם:

 • נזילות מיידית: רוצים למשוך את כספי החיסכון? אין בעיה: הכסף יועבר אליכם תוך 4 ימי עסקים ממועד הגעת בקשת משיכת החיסכון לחברה המנהלת.
 • ניהול השקעות מקצועי: הכסף בחסכונות במיטב דש קידס מנוהל על ידי מנהלי ההשקעות של מיטב דש, בגיבוי מחלקת המחקר והאנליזה הרחבה והאיכותית שלנו.
 • מגוון רחב של מסלולי השקעה: מיטב דש קידס מאפשרת לכם לבחור מסלול השקעה  או מספר מסלולי השקעה התואם את אופייכם ואת הצרכים הפיננסים שלכם.
 • יתרון מיסוי: החוסכים במיטב דש קידס נהנים מדחיית מס. כלומר, הם ייפגשו עם רשות המיסים רק כשימשכו את הכסף.
 • עלויות ניהול נמוכות: דמי הניהול עומדים על 0.7% מהצבירה השנתית בלבד.

איך מצטרפים? זה פשוט: מחליטים מה הסכום שנרצה לחסוך ועושים תהליך הצטרפות קצר של כ- 2 דק'. זהו, השאר עלינו. ניתן לעקוב בקלות ובכל רגע נתון אחר מצב החיסכון, ההפקדות והתשואה, דרך האזור האישי.

אני רוצה להצטרף למיטב דש קידס ולהתחיל לחסוך עבור ילדיי >>

האמור אינו מהווה ייעוץ ו/או שיווק פנסיוני ו/או תחליף לייעוץ/שיווק פנסיוני המתחשב בנתונים ובצרכים של כל אדם ואין באמור משום הבטחת תשואה או רווח. בכל סתירה בין האמור במאמר זה לאמור בתקנון הקרן הוראות התקנון תגברנה. מאמרזה נכון למועד כתיבתו, ההסדר התחקיתי והכללים החלים בנוגע לכל אחד מהמוצרים המפורטים עשויים להשתנות מעת לעת.

אהבתם את הכתבה? שתפו עם חברים!
related articles iconכתבות נוספות שתאהבו
comments icon
יש שאלות? תשאירו לנו תגובה או הצטרפו לדיון!
 • לפני 1 שבועות

  מעוניין לקבל פרטים והצעה לפתיחת חסכון להשכלה גבוהה בהוראת קבע חודשית .

 • לפני 4 שנים

  מעולה. מעוניינת לשוחח עם נציג לצירוף מספר ילדים

 • לפני 4 שנים

  חיסכון חשוב מאין כמוהו

 • לפני 4 שנים

  האם אפשר לחסוך לילדים בכל גיל?

 • לפני 4 שנים

  מעונינת לחסוך בבקשה צרו קשר
  054-5908552
  נעמי יצחקי

  • לפני 4 שנים

   שלום נעמי,
   אנא צרי קשר בטלפון 3366* שלוחה 3.

רוצים לקרוא עוד בנושאים אלו? הירשמו לאתר וקבלו מאמרים נוספים ישירות למייל.
אתם קוראים: 111 שקל בחודש ולילדים שלכם יכולה להיות השכלה גבוהה
Website by:

© 2017 מיטב דש בע”מ
אין באמור כדי להוות ייעוץ השקעות ו/או תחליף לייעוץ אישי המתחשב ומותאם לצרכי ונכסי כל אדם בידי יועץ השקעות מוסמך.